Satış sözleşmesi müşteri tarafından sipariş esnasında kabul edilen şartları ifade eder. gulizuzer.com.tr dan alışveriş yapan tüm müşteriler bu garanti ve iade şartlarını kabul etmiş sayılır.

1 - gulizuzer.com.tr dan aldığınız her ürün, üretici ve tedarikçi firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin sitemizin müşteri hizmetlerine başvurması gerekmektedir.

2 - Güliz Uzer ürünleri size özel üretilmektedir.Almış olduğunuz ürünler, siparisiniz sonrasinda size ozel olarak hazirlandigi icin -bizden kaynaklı bir sorun olmadıkça- iptal ve  iadesi olmamaktadir. Beden  değişimi yapılabilmektedir. Tadilat ve değişim işlemleride kargo ücreti müşteriye aittir. İade ve cayma hakkının kullanamamasına ilişkin hukuki madde,e ticaret siteleri mesafeli satış sözleşmesinde konuyla ilgili kısımda şu şekilde belirtilmiştir  'Alıcının istekleri ve/veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar için iade ve cayma hakkı söz konusu değildir.' 

3- Güliz Uzer markası her zaman dikiş ve kumaş kalitesini savunmaktadır. Bu doğrultuda markamız, almış olduğunuz ürünle alaklı olarak -kötü kullanıma bağlı durumlar haricinde- kumaş zedelenmesi veya dikişle ilgili yaşayacağınız problemlerde ZAMAN KISITLAMASI OLMADAN tadilat ve değişim hakkı sunar. Tadilat ve değişim işlemleride kargo ücreti müşteriye aittir.

4- Siparişleriniz, özel durumlar ve tatil günleri olması dışında en geç 4 (dört) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketimize teslim edilmektedir.

5- Satışlarımızın hepsi faturalıdır ve fiyatlarımıza KDV dahildir.

6- Her türlü sorularınız için; 0534 656 35 95 numaralı telefondan, info@gulizuzer.com.tr mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

7- Showroom adresimiz;

Barbaros Mah. Mor Menekşe Sok. Deluxia Suites Kat8 D102 

Batı Ataşehir, İst.