Satış sözleşmesi müşteri tarafından sipariş esnasında kabul edilen şartları ifade eder. gulizuzer.com.tr dan alışveriş yapan tüm müşteriler bu garanti ve iade şartlarını kabul etmiş sayılır.

1 - gulizuzer.com.tr dan aldığınız her ürün, üretici ve tedarikçi firmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin sitemizin müşteri hizmetlerine başvurması gerekmektedir.

2 - gulizuzer.com.tr adresimizden almış olduğunuz ürünü, 7 iş günü içerisinde iade edebilir veya değişimini yapabilirsiniz. İade kargoları müşteri tarafından karşılanır ve iade kabulu için ürün etiketli olmalıdır. Kargodan alınmayan ve bu sebeple değişim süresi dolmuş ürünlerde iade/değişim kabul edilmemektedir. 

İade ve değişim yapılacak ürünlerde, ürün etiketleri kesinlikle üründen çıkarılmamış olmalıdır.

Etiketi çıkarılmış ürünlerde iade ve değişim talebi malesef kabul edilememektedir.

3- İade ve değişim taleplerinizi öncelikle info@gulizuzer.com.tr adresinden belirtmeniz ve iade/değişiim onayı almanız gerekmektedir. Onay alınmayan talepler geçersiz sayılmaktadır. Onay sonrası ürünü MNG kargo ACIBADEM şubesi teslim adresi ile ödemesi yapılarak göndermeniz gerekmektedir.

Gönderilen ürün belirtilen şartlara uygunsa, iadeniz mesai saatleri içerisinde yapılmaktadır.

Özel dikim taleplerinizde, değişim ve iade yapılmamaktadır.

4- Siparişleriniz, özel durumlar ve tatil günleri olması dışında en geç 4 (dört) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketimize teslim edilmektedir.

5- Satışlarımızın hepsi faturalıdır ve fiyatlarımıza KDV dahildir.

6- Her türlü sorularınız için; 0534 656 35 95 numaralı telefondan, info@gulizuzer.com.tr mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.